KARAVANOVÉ STÁNÍ

V areálu se nachází Stellplatz a karavanové stání s kapacitou 40 míst. Camp se nachází v klidném prostředí plném zeleně u rekreační přehrady Olešná. Pro hosty máme připraveno sociální zařízení se sprchou. V areálu se nachází restaurace CAFÉ & RESTAURANT Olešná s celodenním provozem. WIFI připojení k internetu. Parkoviště, dětské hřiště a krytý dětský koutek. U areálu se nachází 4,5 km dlouhá Inline stezka s asfaltovým povrchem okolo přehrady a síť cyklostezek. V místě se nachází půjčovna bruslí a elektrokol, krytý a venkovní Aquapark. Přehrada Olešná je rájem pro milovníky rybolovu.

pokoj
pokoj

Areál je ideálně situovaný u rekreační přehrady Olešná nedaleko města Frýdku-Místku a Ostravy v podhůří Beskyd. Lokalita nabízí množství turistických výletů do okolí, relaxační procházky v okolí přehrady, aktivní prohlídky památek a muzeí. V blízkosti se nachází, hrad Hukvaldy, zámek Frýdek, muzeum hudebního skladatele Leoše Janáčka, svět techniky Ostrava, Planetárium, romantický Štramberk a mnoho dalších zajímavostí.
Další místa karavanového stání v okolí


Výstavba Karavanového stání - Stellplatz a zázemí, byla spolufinancována z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu Podpora cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji v roce 2019, dotační titul č. 3.

ms kraj